O nas

Czuwamy na każdym etapie
Od wydobycia

do Twojego
domu

ONAS

Poznaj naszą firmę.

Firma P.H-T. NUSPA jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które działa nieprzerwanie od 2001 roku, wciąż poszerzając i doskonaląc swoje usługi.

Zaopatrujemy naszych klientów w szeroki asortyment paliwa stałego jak: węgiel typu kostka, orzech, groszek, ekogroszek oraz miał węglowy. Sprzedajemy wyłącznie węgiel kamienny o najlepszych parametrach i najwyższym standardzie.

Jednym z kluczowych elementów naszej działalności jest powtarzalność jakościowa. Dbamy o to na każdym etapie, dzięki czemu masz pewność, że zamówiony produkt zawsze spełni Twoje oczekiwania. Nasz opał sprzedajemy luzem oraz jako produkt workowany w opakowaniach o wadze 25kg. Przed procesem workowania materiał jest dokładnie oczyszczony i przesiewany, co minimalizuje zawartość podziarna i miału w produkcie, który trafia do Ciebie.

Każdy z naszych klientów może liczyć na fachową pomoc przy zakupie. Pomagamy we właściwym wyborze pozycji asortymentowych oraz dostosowujemy harmonogram dostaw zakupionego opału. Dbamy, aby nasz węgiel był właściwie składowany, a przez to utrzymywał swoje wysokie parametry jakościowe. Priorytetem jest dla nas najwyższy standard oferowanego opału.

Dla wygody naszych klientów oferujemy również sprzedaż ratalną.

//nowa.nuspa.pl/wp-content/uploads/2018/03/onas-img.png